Hurda aküleriniz firmamız tarafından satın alınmaktadır.

Kurşun levha hurda akü alımı, hurda akü alan firma

Hurda Akü Nereye Satılır?

Hurda akü nereye satılır; eski akülerinizi hurdacılara, akü firmalarına, bayilerine ve otomobil tamircilerine satabilirsiniz. Hurda akü satabileceğiniz servislere başvuru yapabilir ve hemen satış gerçekleştirebilirsiniz. Hurda akü satmak için fiyat tekliflerini inceleyin. Ulukök Kurşun hurda akülerinize taliptir. Firmamızdan fiyat teklifi almadan hurda akü satışı yapmayın.

Hurda akü alan firmalar

Hurda Akü Alan Yerler Nerelerdir?

Hurda Akü Satıl Alan  Yerler; Hurda aküleri sadece hurdacılara satabileceğinizi düşünseniz de birçok firma ve otomobil bayisi bu geri dönüşüm işlemlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle akü yapısal olarak boşaldığı için çevreye verdiği zararı göz önünde bulundurarak tahmin ettiğinizden çok daha fazla yerde satabilirsiniz. Kullanılmış akü satın alabileceğiniz yer, akü şirketinin kendisi veya bir oto tamircisi olabilir. Atık akü bayii ile görüşerek en uygun fiyatı alabilir, atık akü değeri ile alım satım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ulukök Kurşun, kullanılmış akü alımı konusunda lider firmalardan biridir.

Kullanılmış pil satın alabileceğiniz yerler yabancı ve Türk pil markalı firmalar olabilir.
Akü bayisine veya doğrudan atık akü bayisine başvurabilirsiniz.
Otomobil tamircileri ve otomobil servis endüstrisi de kullanılmış piller satın alır.
Eski ve atılmış pilleri kesinlikle çöpe atmayın, doğaya ve çevreye bırakmayın.

Hurda Akü Alan Firmalar Hangileridir?

Kullanılmış akü alan firma muhtemelen Türkiye’de adını sıkça duyduğunuz bir markadır. Marka sahiplerine ek olarak, atık satıcıları da akü şirketleriyle doğrudan işbirliği yaparak akülerin satın alma yoluyla şirketle geri dönüştürülmesini sağlayabilir. Otomotiv ve otomotiv alanlarında kullanılan her türlü ıslak, kuru ve küçük akü modelleri kilogram bazında satın alınabilir.

Kullanılmış akü nerede satılır; Kullanılmış aküleri hurdacılara, akü firmalarına, oto servis ve oto tamirhanelerine satabilirsiniz. Tüm fiyatlar mevcut değerlendirmelere dayalı olacak ve anında nakit ödeme işlemlerini içerecektir. Türkiye’nin her yerinde kullanılmış akü alıp satarak herkes geri dönüşümden ek gelir elde edebilir.

hurda akü geri dönüşüm

Hurda Akü Alan Hurdacılar

Hurda Aküleri nerede satabilirim ve bunları hurdacılara satın alabilir miyim? Hurda akülerin hurdacılar tarafından alınmaması doğru değildir. Hurdacılar, satın aldıkları metal ürünleri marka, şirket ve kullanım bölgelerine göre sıralayarak geri dönüşüm alanına hız kazandırıyor. Islak, kuru ve kullanılmış akülerin küçük boyutuna göre, kilogram bazında alım satım işlemlerini hızlandırmak.

2022 fiyat listesine göre hurda akü alımı yapılarak toplu alım satım işlemleri gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda anında nakit ödeme işlemi gerçekleştirerek akülerinizi anında nakde çevirmenizi de sağlar. Bir hurdacı ile görüşerek otomotiv ve otomotiv sektöründe kullanılan her marka akü hurdasının satışını yapabilirsiniz.