Kurşun Levha Satan Firmalar

Ulukök Kurşun Ltd. Şti. 1976 yılında başladığımız yolculuğumuz her geçen yıl katlanarak devam etmekte ve ülke ekonomimize daha çok katma değer oluşturmayı hedeflemekteyiz. Misyonumuz çevreye duyarlı, katma değeri yüksek ürünler üreterek toplumumuza faydalı olmaktır. Vizyonumuz kurşundan mamül ürünlerin geri dönüşümünü gerçekleştirmek suretiyle çevre dostu olmak ve geri dönüştürdüğümüz ürünlerden katma değeri yüksek nihai ürünler üretmektir.
Ulukök Kurşun Ltd. Şti. atık akü toplama ve topladığı atık aküleri geri dönüştürme işi ile iştigal etmektedir. Gaziantep’de bulunan firmamız yılda 27.000 ton hurda akü geri dönüştürme kapasitesi ile ülkemizin sayılı geri dönüşüm firmalarından biridir.
%100 yerli sermaye olan firmamız 30 kişiye direkt istihdam sağlamaktadır.

Kurşun levha satan firmalar listesinde en tecrübeli firma olarak sektörde bulunmaktayız.

Kurşun levhanın en çok kullanıldığı alanları görmek için tıklayınız.

NEDEN BİZ?

1976 yılından Ulukök Kurşun Ltd. Şti. adı altında, Türkiye’ nin en eski Kurşun firması olarak kurşun ürünleri gereksinimi öncelikle “kurşunda yüksek kalite” hedefiyle karşılayan şirketimiz, 2023 yılında 47 yıllık deneyim ve teknolojiyi birleştirerek, Ulukök Kurşun Ltd. Şti. adı altında kaliteyi en üst düzeyde sunmak üzere yeniden yapılanmıştır.

Kurşun levhaların fiyatları neye göre belirlenir?

Kurşun Levhalar her boyda ve her kalınlıkta kullanım amacına özel olarak dizayn edilmekte ve insanlara / işletmelere sunulmaktadır. Kurşun levha fiyatları da ürünlerin yapısına göre, kesit ve boyutuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

NEDEN FARKLIYIZ?

Ulukök Kurşun Ltd. Şti. şirketler ve ustalar tarafından, 47 yıldır en saf ve uzun ömürlü kurşunu üretmesiyle anılmakta ve bu iddiasını sürdürmektedir.

Şirketinizin veya binanızın kurşun ihtiyaçlarını karşılamak, gereksinimleriniz konusunda destek olmak ve sorularınıza cevap vermek için yüzlerce projede deneyim kazanmış çalışanlarımız sizleri beklemektedir.

Ulukök Kurşun atık akü toplama ve topladığı atık aküleri geri dönüştürme işi ile iştigal etmektedir. Gaziantep’de bulunan firmamız yılda 27.000 ton hurda akü geri dönüştürme kapasitesi ile ülkemizin sayılı geri dönüşüm firmalarından biridir.